Hlavní navigace

Osmý ročník soutěže Creative Communication Award odstartoval

18. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Sdružení podnikatelů TUESDAY Business Network vyhlásilo již osmý ročník soutěže Creative Communication Award, jejímž cílem je opět upozornit na originální telekomunikační, mobilní a internetové aplikace na českém trhu a ty ocenit. Současně je jejím úkolem také podpora informovanosti o zajímavých projektech a firmách, které v této oblasti působí. Soutěž je primárně určena pro vývojářské společnosti, dodavatele hardwaru, poskytovatele obsahu, provozovatele infrastruktury, marketingové agentury,…

Sdružení podnikatelů TUESDAY Business Network vyhlásilo již osmý ročník soutěže Creative Communication Award, jejímž cílem je opět upozornit na originální telekomunikační, mobilní a internetové aplikace na českém trhu a ty ocenit. Současně je jejím úkolem také podpora informovanosti o zajímavých projektech a firmách, které v této oblasti působí. Soutěž je primárně určena pro vývojářské společnosti, dodavatele hardwaru, poskytovatele obsahu, provozovatele infrastruktury, marketingové agentury, média a internetové portály. Do soutěže se mohou přihlásit jak společnosti, tak i jednotlivci.

Zájemci se mohou do soutěže přihlásit přes formulář, který je spolu s dalšími informacemi k dispozici na stránkách soutěže. Mezi základní podmínky patří být vlastníkem či oprávněným vykonavatelem všech práv a aplikace musí být v provozu nebo alespoň připravena pro testování. Uzávěrka přihlášek je 10. ledna 2010. Posléze bude přihlášené projekty hodnotit odborná porota, kterou bude zajímat nápad, atraktivita, vliv na trh nebo obchodní model. Lupa.cz je mediálním partnerem akce. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.