Hlavní navigace

CS Film má nový web

16. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 5. 2008

Filmový program CS Film, který lze naladit např. v satelitní platformě CS Link, změnil vůbec poprvé podobu svého webu. Fádní a jednoduchou vizáž, která připomínala weby druhé poloviny devadesátých let, vystřídal poměrně moderní design. Menu má aktuálně sedm položek, a to Hlavní stranu, TV program, CS mini, DVD shop, Filmy A-Z, Napište nám a Fórum. Stránky také nově podporují tzv. feeds (kanály). K dispozici jsou RSS 0.91, RSS 1.0, RSS 2.0, ATOM 0.3 a OPML.

MM_SS3

Provozovatelem tohoto kanálu je Československá filmová společnost, za kterou stojí Leoš Pohl, mj. předseda představenstva společností Czech Digital Group (CDG), provozovatel multiplexu B, a GmGm (Gital), což je jeden z distributorů karet pro příjem placených kanálů ze satelitní platformy CS Link. CS Film je kanál archivních českých a slovenských filmů. Na trhu je zatím jediný svého zaměření, brzy však získá konkurenci v podobě Nostalgie, nového kanálu společnosti SPI International, který nabídne Trade and Technology.

FOTO: Nový web CS Filmu (JPG, 171 kB)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.