Hlavní navigace

CS Link a Skylink už nebudou od dubna českými operátory

Sdílet

Satelitní služby CS Link a Skylink přejdou k 1. dubnu oficiálně pod křídla svého nového vlastníka, společnost M77 Group z Lucemburska. Serveru DigiZone.cz to potvrdil Jaromír Glisník, dosavadní šéf obou operátorů pověřený jejich integrací. Znamená to, že k 1. dubnu končí společnost Media Vision jako provozovatel CS Linku a firma TradeTec jako vlastník značky Skylink.

K TÉMATU: Vedení CS Linku a Skylinku v Česku končí, stěhuje se do Lucemburska

Nerad bych říkal, že společnosti zaniknou, protože by to znělo tak, že se chtějí zbavit svých závazků, a tak tomu rozhodně není, ale budou zfúzovány do M77 Group, uvedl pro DigiZone.cz Glisník. M77 Group je pobočkou společnosti M7 Group, která má na starosti satelitní televizi. Stane se z nás firma se sídlem v Lucemburku, potvrdil bývalý výkonný ředitel společnosti TradeTec. Ex-šéf Skylinku, který v posledních měsících komunikoval i za CS Link, dostane novou funkci.

Wt100_SEO

ČTĚTE TAKÉ: Nový vlastník se rozloučil s bývalým šéfem CS Linku Danielem Kličkou

Pro Glisníka je ve hře několik možností, jistotou však je, že si polepší. Usedne v samotném představenstvu M77 Group. V tuto chvíli zůstává pouze otázkou na jaké pozici. Podle informací DigiZone je možné, že se bývalý šéf Skylinku stane dokonce i předsedou celého představenstva. Určitě budu jeho členem, potvrdil DigiZone.cz bez bližších podrobností Jaromír Glisník. Osud už má s největší pravděpodobností spočítaný naopak bývalý šéf CS Linku Daniel Klička. Jak vás již server DigiZone.cz informoval, jeho odchodu už brání pouze právní formality.