Hlavní navigace

CS Link a Skylink už nebudou od dubna českými operátory

26. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 3. 2012

Satelitní služby CS Link a Skylink přejdou k 1. dubnu oficiálně pod křídla svého nového vlastníka, společnost M77 Group z Lucemburska. Serveru DigiZone.cz to potvrdil Jaromír Glisník, dosavadní šéf obou operátorů pověřený jejich integrací. Znamená to, že k 1. dubnu končí společnost Media Vision jako provozovatel CS Linku a firma TradeTec jako vlastník značky Skylink.

K TÉMATU: Vedení CS Linku a Skylinku v Česku končí, stěhuje se do Lucemburska

Nerad bych říkal, že společnosti zaniknou, protože by to znělo tak, že se chtějí zbavit svých závazků, a tak tomu rozhodně není, ale budou zfúzovány do M77 Group, uvedl pro DigiZone.cz Glisník. M77 Group je pobočkou společnosti M7 Group, která má na starosti satelitní televizi. Stane se z nás firma se sídlem v Lucemburku, potvrdil bývalý výkonný ředitel společnosti TradeTec. Ex-šéf Skylinku, který v posledních měsících komunikoval i za CS Link, dostane novou funkci.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Nový vlastník se rozloučil s bývalým šéfem CS Linku Danielem Kličkou

Pro Glisníka je ve hře několik možností, jistotou však je, že si polepší. Usedne v samotném představenstvu M77 Group. V tuto chvíli zůstává pouze otázkou na jaké pozici. Podle informací DigiZone je možné, že se bývalý šéf Skylinku stane dokonce i předsedou celého představenstva. Určitě budu jeho členem, potvrdil DigiZone.cz bez bližších podrobností Jaromír Glisník. Osud už má s největší pravděpodobností spočítaný naopak bývalý šéf CS Linku Daniel Klička. Jak vás již server DigiZone.cz informoval, jeho odchodu už brání pouze právní formality.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).