Hlavní navigace

ČT 1 zavádí speciální páteční AZ-kvíz „Liga mistrů“ o 100 tisíc korun

7. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
7. 2. 2012

Nový speciální díl soutěže AZ-kvíz zavádí od příštího pátku 17. února Česká televize. Kavčí hory ho nazývají „Liga mistrů“ a utkají se v něm vždy čtyři výherci z předchozích vydání soutěže o výhru až 100 tisíc korun. AZ-kvíz měl doposud pouze čtyři vydání týdně. Věříme, že pátý díl dobře doplní běžné dny a bude motivací pro všechny, kteří se do oblíbené soutěže hlásí, vysvětluje programový ředitel ČT Milan Fridrich.

K TÉMATU: Česká televize doplní AZ-kvíz ještě jednou denní vědomostní soutěží

ČT 1 tak z pátečního odpoledne stahuje jiný soutěžní pořad Fenomén a především americký seriál Everwood II. AZ-kvíz speciál bude začínat v 16:30, tedy ve stejnou dobu jako dosavadní Fenomén. Po něm bude od 17:05 začínat reality show Malá farma, kterou pro brněnské studio České televize produkuje firma Czech Info podnikatele Jaroslava Berky, provozovatele serveru Česká média a někdejšího majitele Regionální televizní agentury (RTA). Malá farma se do pátečního podvečera stěhuje ze soboty, kam se přesunula od Nového roku.

MMF24

ČTĚTE TAKÉ: Milan Fridrich: AZ-kvíz nerušíme, budeme ho dokonce vysílat častěji

Změna se dotkne i publicistického pořadu Černé ovce, který bude nově začínat již v 17:30 (doposud to bylo v 17:45) a jeho stopáž se prodlouží z 15 na 25 minut. Od 17:55 pak ČT 1 nabídne Počasí v Evropě a od 18:00 klasicky Události v regionech. Milan Fridrich věří, že speciální páteční vydání AZ-kvízu bude vítaným zpestřením pro všechny, kteří tuto soutěž sledují. Během letošního ledna sledovanost tohoto pořadu stoupla na průměrných 426 tisíc dospělých diváků při podílu na publiku 23,14 procenta.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).