Hlavní navigace

ČT 1 zavede od ledna novou relaci Zprávy o půl šesté

9. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
9. 12. 2010

UVNITŘ LOGO Novou publicistickou relaci s názvem Zprávy o půl šesté začne vysílat od 3. ledna každý všední den v 17:30 první program České televize. V programových plánech ho ČT označuje následovně: Co večer uvidíte – přehled těch nejzajímavějších zpráv, které vás čekají v regionálních i celostátních Událostech. Nový formát se tak objeví v časech, kdy jsou vysílány například pořady Chalupa je hra, Kluci v akci a podobně. Ty budou zařazeny do jiných částí dne.

ČTĚTE TAKÉ: ČT 1 od ledna zamíchá s pořady, ČT 2 zavede několik původních novinek

KL24

Jak je tedy patrné, půjde o jakousi variaci toho, co už známe například z Novy nebo Primy, ovšem s větší stopáží. Zprávy o půl šesté mají v programu vyhrazenou čtvrt hodinu. Nova vysílá své Rychlé Televizní noviny, které vždy uvádí jeden z dvojice moderátorů večerní relace, stejně jako česká komerční dvojka. Ta má ale svůj krátký přehled těsně před Zprávami TV Prima jako pouták. Kromě novinek, o kterých už jsme vás informovali, se diváci mohou těšit také na návrat vědomostní soutěže O poklad Anežky České do dopoledních hodin, a to s denní periodicitou.

Logo nové zpravodajské relace České televize (Zdroj: Úřad průmyslového vlastnictví)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).