Hlavní navigace

ČT 24 nabídne nad ránem živě předvolební debatu kandidátů na amerického prezidenta

3. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Debatu Baracka Obamy a Mitta Romneyho budou moci diváci vidět v originálním znění, tedy bez českého komentáře. Půlhodinový sestřih pak odvysílá ČT 24 v rámci svého dopoledního bloku.

České televizi se podařilo získat exkluzivní vysílací práva pro vysílání první televizní předvolební debaty kandidátů na amerického prezidenta. V ní se utká současný nejvyšší představitel USA Barack Obama a Mitt Romney z Colorada. Devadesátiminutovou debatu si budou moci pustit diváci zítra od tří do půl páté ráno na zpravodajském kanálu ČT 24.

ČTĚTE TAKÉ: National Geographic zrekonstruuje atentát na Lincolna, s Hanksem a v produkci Scotta

Cílem je poskytnout v době, kdy se i občané České republiky připravují na první přímou volbu prezidenta, autentický zážitek z tradiční součásti amerického předvolebního klání, uvedla tisková mluvčí České televize Michaela Fričová a dodala: Celá debata bude odvysílána v původním, anglickém znění. Diváci, kteří si kvůli debatě nepřivstanou, se mohou na nejdůležitější pasáže podívat v půlhodinovém, do češtiny tlumočeném sestřihu debaty hned v 10:30 dopoledne v rámci Studia ČT 24.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.