Hlavní navigace

ČT 24 začíná s další sérií speciálních Otázek Václava Moravce

14. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

14. 9. 2010

UVNITŘ VIDEO Diváci zpravodajského kanálu ČT 24 se od dnešního dne budou moci na televizní obrazovce setkat se sérií speciálního vydání Otázek Václava Moravce, které budou věnovány volbám do zastupitelstev. Dnešní díl začíná ve 21 hodin a bude přímým přenosem vysílán z kulturního domu v Pavlovicích u Přerova. Zaplnit by ho měli tedy obyvatelé této obce a také Vesnice roku 2009, Tučína.

ČTĚTE TAKÉ: Na návštěvě u… předvolebních Otázek Václava Moravce Speciál

Hosty pořadu budou Oldřich Vlasák z ODS, europoslanec a předseda Svazu měst a obcí; Michal Hašek z ČSSD, hejtman Jihomoravského kraje a předseda Asociace krajů České republiky; Jan Gregor, náměstek ministra financí pro státní rozpočet, starosta Tučína Jiří Řezníček a starosta Pavlovic u Přerova Vlastimil Bia. Podle anotace k pořadu by měly být hlavními tématy diskuse například čerpání peněz z operačních programů Evropské unie, rozpočtové určení daní, problematika financování měst a obcí nebo příprava voleb do obecních zastupitelstev.

KL22_nominace

YOUTUBE: Kanál Otázek Václava Moravce Speciál

Při této příležitosti přichází Česká televize také s možností položit otázku politikům přímo na tělo, a to prostřednictvím videoportálu YouTube. Stačí, když svůj videovzkaz nahrajete do sekce Řekněte to! na kanálu Otázek Václava Moravce. Kromě speciálu vysílaného z Pavlovic, chystá veřejnoprávní médium také další čtyři – z Ostravy, z Brna a nakonec dvě z Prahy. Odvysílané debaty je pak možné najít kdykoliv na adrese: http://OtazkyV­M.cz.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.