Hlavní navigace

ČT 4 má ode dneška nové webové stránky

15. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 8. 2011

UVNITŘ NÁHLED Česká televize dnes uzavírá budování webových stránek pro jednotlivé kanály. Poté, co před několika měsíci vznikly samostatné portály pro stanice ČT 1 a ČT 2 a později ČT 24, se k nim dnes přidala také sportovní ČT 4. Webové stránky nabízejí živé vysílání tohoto programu, aktuální výsledky, přehledy ligových klání a tabulek jednotlivých odvětí, zprávy, videoreportáže a záznamy přenosů.

ČTĚTE TAKÉ: Archiv pořadů ČT je dostupný už i v mobilních telefonech iPhone

BRAND24

Sportovní web ČT 4 byl posledním střípkem v modernizaci webů jednotlivých programů České televize, potvrdil ředitel sekce Nová média ČT Milan Fridrich. Web ČT 4 je profesionálním doplňkem respektovaného programu ČT 4. Česká televize má největší profesionální tým sportovních novinářů, tradici sportovních přenosů z domácích a významných světových akcí a web nyní konečně odpovídá postavení sportovního vysílání veřejné služby ČT v české společnosti, dodal Fridrich.

Stránky ČT 4 jsou na hlavní stránce rozčleněny v dlaždicovém designu na kategorie Fotbal, Hokej, Atletika, Tenis, Moto, Míčové sporty, Zimní sporty a Ostatní. V horní liště jsou ještě Basketbal, Cyklistika a Golf. Kategorie se budou měnit podle ročního období a rovněž podle síly zájmu uživatelů webu ČT 4 dle jednotlivých sportů a disciplín. Čtyřka se ale nebude na webu vyhýbat ani zábavě. Chybět tu nebude například rubrika „Nej videa“ nebo „Váš sportovní zážitek“. Web bude napojen také na sociální sítě Facebook a Twitter.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).