Hlavní navigace

ČT 4 Sport nebude vysílat olympiádu na Internetu

30. 1. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 322915
30. 1. 2006

Nový sportovní kanál České televize, který zahajuje vysílání 10. února programem XX. Zimních olympijských her, neukáže záběry z Turína divákům na Internetu. Na dnešní tiskové konferenci to uvedli zástupci ČT s odkazem na fakt, že internetový přenos olympiády jim znemožňují autorská práva. Některé pozdější události ze světa sportu ale ČT 4 Sport na webu odvysílá, např. zápasy z fotbalové Ligy mistrů. Na ně se budou moci podívat ovšem pouze návštěvníci z domény .cz. Sportovní program nebude mít vlastní internetové stránky, zájemci ho naleznou na portálu www.ct24.cz, kde jeho sekci odliší zelená grafika.

cif 24 - early cena - média

Olympiáda v Turíně zasáhne také do vysílání zpravodajského kanálu ČT 24. Diváci, kteří ho přijímají ze satelitu nebo z kabelové přípojky, která satelitní vysílání přebírá, uvidí místa sportovního klání v Itálii jenom statický obrázek. Stejného diapozitivu se dočkají také příjemci na Internetu. Zemského digitálního vysílání se žádná omezení netýkají, a tak jeho diváci uvidí kompletní nabídku z olympiády na obou programech.

Podrobnosti o vysílání stanice ČT 4 Sport a způsobech příjmu vám přineseme v zítřejším článku.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).