Hlavní navigace

ČT chystá na Silvestra speciály a nabídne také pohledy do archivu

23. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 11. 2010

Speciální vydání pořadů Zázraky přírody, Všechnoparty i 168 hodin. Takový bude letošní Silvestr na obrazovce České televize. Hlavní zábavný formát – Zas je tady Silvestr – nabídne první program od 22:05. S hercem Václavem Postráneckým si budou moci připomenout diváci nejúspěšnější silvestrovské scénky v podání jeho kolegů i komiků. Objeví se zde například Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Ladislav Smoljak nebo Zdeněk Svěrák.

ICTZ23

Pavel Zedníček pak potěší diváky Jedničky od 23 hodin v pořadu Silvestr až do dna aneb s Čmaňou půlnoc nepropásnete. Do studia si pozval na kus řeči například Veroniku Freimanovou, Radoslava Brzobohatého nebo Veroniku Žilkovou. Na půlnoc je připravený tradiční Novoroční přípitek. Silvestrovská zábava bude pokračovat i na Nový rok směskou anekdot, veselých příběhů a písniček s názvem U muziky na Silvestra. Od 0:55 se budou moci zájemci podívat na Silvestr hravý a dravý v podání Vladimíra Menšíka. Novoročním filmem bude na ČT 1 snímek Zemský ráj to napohled.

Také druhý program České televize chystá speciální silvestrovské schéma, ve kterém se například objeví zpěvák Xindl X nebo hloupá blondýna Iva Pazderková. Diváci budou moci zavzpomínat také na 45 let Ypsilonsky. V pořadu se od 21:45 objeví například herci Jiří Lábus nebo Martin Dejdar. Silvestrovský večer však odstartuje už v 19:30 pořad s prostým názvem Startujeme. Celý speciální blok nazvala Česká televize jako Sobotománie aneb podivuhodná dobrodružství Tobiho a Vladimíra. Diváci se mohou dále těšit na formáty Letíme, Záskok, Posádka v ohrožení! nebo Večeře pro jednoho.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.