Hlavní navigace

ČT představila svůj očekávaný sitcom Rudyho má každý rád, podívejte se na fotky

27. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE Z TK – Seriál Rudyho má každý rád je adaptací sitkomu Everybody loves Raymond a slibuje především veselý a srdečný pohled na každodenní pokusy o zachování šťastného manželství.

V pražské kavárně I Love Mama dnes Česká televize představila za účasti herců a tvůrců svůj očekávaný dvanáctidílný sitcom Rudyho má každý rád, který si budou moci diváci na obrazovce prvního programu veřejnoprávní televize pustit poprvé už příští pondělí 31. srpna ve 21.00 po skončení kriminálního seriálu Labyrint. Znamená to, že jeho poslední díl poběží 9. listopadu. Česká televize by pochopitelně ráda navázala na loni úspěšně uvedený sitcom Čtvrtá hvězda v hlavní roli s Ivanem Trojanem. Z této kategorie ČT v posledních letech uvedla například Marta a Věra nebo českou verzi Kanclu s Václavem Koptou.

CIF - osobnosti

K TÉMATU: Podzim České televize: Doktor Martin, Místo zločinu Plzeň, Labyrint a StarDance

Seriál Rudyho má každý rád je adaptací úspěšného rodinného sitkomu Everybody loves Raymond. Nový formát České televize slibuje veselý a srdečný pohled na každodenní pokusy o zachování šťastného manželství, výchovu dětí a přežití psychologické války s vlastní rodinou. Rudy je milující otec, ohleduplný manžel a vytížený sportovní redaktor splácející hypotéku na svůj dům. S manželkou Dášou, vzornou matkou a ženou v domácnosti, vychovávají tři děti. Jenže do ideálního rodinného stavu mají daleko, představuje Česká televize zápletku nového sitcomu, kde se v hlavní roli představí Saša Rašilov.

  • Hrají: Saša Rašilov, Jitka Schneiderová, David Novotný, Oldřich Navrátil, Eva Holubová a další
  • Režie: Petr Zahrádka
  • Námět: Phil Rosenthal
  • Kamera: Karel Fairaisl
  • Kreativní producent ČT: Jan Štern
  • Producent Filmbrigade: Petr Bílek

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).