Hlavní navigace

Čtvrteční Tisíc a jednu noc vidělo 1,3 milionu lidí, podíl u mladých 28%

11. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
11. 2. 2011

Víc než 1,3 milionu dospělých diváků sledovalo ve čtvrtek večer na Nově tureckou telenovelu Tisíc a jedna noc. Po Ordinaci v růžové zahradě 2, která oslovila bez devíti tisíc rovné dva miliony diváků, šlo o druhý nejsledovanější nezpravodajský pořad dne napříč všemi českými televizemi. Přesto nemůže být Nova spokojena: v cílové skupině diváků od 15 do 54 let seriál vidělo jen 497 tisíc lidí, v podílu na publiku televize dosáhla necelých 28 procent.

K TÉMATU: Nova opět mění plány: Tisíc a jedna noc od pondělí do pátku od 17:30

Za úspěch přitom Nova považuje, když pořad v hlavním vysílacím čase dosahuje u této cílové skupiny podílu 40 procent a více. Této hranici se Tisíc a jedna noc přiblížila v širší cílové skupině diváků starších patnácti let, téměř dvě třetiny publika ale tvořili lidé starší 55 let, kteří nejsou atraktivní pro mediální agentury a inzerenty. Proto se Nova rozhodla přesunout Tisíc a jednu noc od příštího pondělí 14. února do podvečerního času od 17:30 hod. Od pondělí do pátku nabídne jeden díl telenovely denně.

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

SLEDOVANOST: Výsledky všech dosud odvysílaných dílů Tisíce a jedné noci na Nově

Tisíc a jedna noc tak bude každý všední den navazovat na Odpolední Televizní noviny a bude předcházet oblíbenému dennímu seriálu Ulice. V programovém schématu v tomto čase nahradí druhou řadu amerického kriminálního seriálu Odložené případy.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).