Hlavní navigace

Čtvrtý Babel Camp obsadí o víkendu holešovická Jatka 78

6. 9. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Další pokračování maratonu akcí zaměřených na sociální média, marketing a zákaznickou péči se rozjede o víkendu v pražských Holešovicích.

Dvě série workshopů a výkvět středoevropských expertů na reklamu v prostředí Facebooku nebo dalších sociálních médií čekají o tomto víkendu návštěvníky Babel Campu. 

Tématicky chce akce, pořádaná Adamem Zbiejczukem, pokrýt všechna specifika tématu – od trendů až po příklady praktických postupů pro denní praxi. 

Workshopy jsou letos zaměřeny na performance marketing a zákaznickou péči a pak na platformy jako jsou třeba Socialbakers, SentiOne nebo SoTrender a další. 

Kromě tuzemských ostřílených prezentátorů, jako je třeba dámské duo Pavlína Louženská a Eliška Vyhnánková, přijede i Mike Griffin z Brand24 nebo Raffael Heiss z vídeňské univerzity. 

Letos si pořadatelé přichystali i takzvaný „case study sprint“. V jeho rámci se tuzemské agentury pochlubí svými dokončenými projekty. Sprint je to proto, že pojedou velmi rychle za sebou.  

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.