Hlavní navigace

COMMUNICATION WEDNESDAY o vývoji chytrých telefonů

Jiří Macich ml.

Dne 24. února pořádá TUESDAY Business Network první setkání COMMUNICATION WEDNESDAY v tomto kalendářním roce. Tématem bude aktuální dění na poli chytrých telefonů a jeho dopad na život a byznys. Mluvit se bude nejen o novinkách představených na akci Mobile World Congress v Barceloně. Dalibor Kačmář, Platform Strategy Advisor ze společnosti Microsoft, bude hovořit o nových Windows Mobile 7. Petr Mára, jehož pravděpodobně znáte z českého videocastu Digit, porovná nejnovější vývoj u společnosti…

Doba čtení: 1 minuta

Dne 24. února pořádá TUESDAY Business Network první setkání COMMUNICATION WEDNESDAY v tomto kalendářním roce. Tématem bude aktuální dění na poli chytrých telefonů a jeho dopad na život a byznys. Mluvit se bude nejen o novinkách představených na akci Mobile World Congress v Barceloně. Dalibor Kačmář, Platform Strategy Advisor ze společnosti Microsoft, bude hovořit o nových Windows Mobile 7. Petr Mára, jehož pravděpodobně znáte z českého videocastu Digit, porovná nejnovější vývoj u společnosti Apple s ostatními platformami. Panelová diskuse bude věnována souboji pěti velkých mobilních platforem.

Součástí večera je také slavnostní vyhlášení výsledků výroční soutěže CREATIVE COMMUNICATION AWARD o nejlepší telekomunikační aplikace. Kompletní program, profily přednášejících a další informace jsou k dispozici na webu akce. Místem konání je PwC BusinessCommu­nityCenter (Kateřinská 40, Praha 2). Začátek je naplánován na 18:00, konec se odhaduje na 22:00. Lupa.cz je mediálním partnerem.

Našli jste v článku chybu?