Hlavní navigace

CZ WUG zve na přednášku o Exchange 12

Jiří Macich ml.

Pražská skupina CZ Windows User Group připravila na tento čtvrtek (9. března 2006) přednášku seznamující s dosud nevydaným MS Exchange Serverem 12. Přednášet bude Martin Pavlis, specialista mj. právě na tuto problematiku. Z této přednášky (stejně jako z té následující o Windows Vista) nebude možné pořídit záznam pro streamované video, tyto přednášky tedy nebudou ve videoarchivu Cesnetu.

Pražská skupina CZ Windows User Group připravila na tento čtvrtek (9. března 2006) přednášku seznamující s dosud nevydaným MS Exchange Serverem 12. Přednášet bude Martin Pavlis, specialista mj. právě na tuto problematiku.

Z této přednášky (stejně jako z té následující o Windows Vista) nebude možné pořídit záznam pro streamované video, tyto přednášky tedy nebudou ve videoarchivu Cesnetu.

Akce se koná opět ve čtvrtek, od 17.30 v centrále Microsoft s. r. o. (BB centrum, budova Alfa, Vyskočilova 1461/2a, Praha 4 – pěšky cca čtyři minuty od metra Budějovická). Účast na setkáních WUG je zdarma, stačí pouze vaše registrace na akci a následná přítomnost.

Našli jste v článku chybu?
9. 3. 2006 10:37
Novotný (neregistrovaný)
Ok, takhle ostře jsem to nemyslel. Věřím že Win admini dělají poctivou práci a chtějí se přiučit novým věcem. Přednáška kterou jsem viděl byla odborně dobrá, jen kydy na linux si mohl přednášející odpustit - pokud někdo neovládá příkazovou řádku a považuje to za svůj klad, tak by se tím neměl chlubit. Microsoftu se samozřejmě iniciativa uživatelů hodí do krámu a pragmaticky jí využije (a zneužije) pro svoje cíle. Jak jsem viděl, stačí studená pizza a lidi jsou vděční velikému billovi.