Hlavní navigace

CZC.cz spustil v pátek třináctého nový e-shop

13. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jeden z nejstarších českých e-shopů s počítači a elektronikou spustil dnes, v pátek 13. ledna, do ostrého provozu nový e-shop. Starou verzi nahradí po osmi letech. „Se starým e-shopem se loučíme s těžkým srdcem, stal se naší součástí a naším symbolem. Nový web byl ale nezbytný a těšíme se na něj,“ řekl ke spuštění nového e-shopu majitel společnosti, Josef Matějka.

Jeden z nejstarších českých e-shopů s počítači a elektronikou spustil dnes, v pátek 13. ledna, do ostrého provozu nový e-shop. Starou verzi nahradí po osmi letech.

„Se starým e-shopem se loučíme s těžkým srdcem, stal se naší součástí a naším symbolem. Nový web byl ale nezbytný a těšíme se na něj,“ řekl ke spuštění nového e-shopu majitel společnosti, Josef Matějka.

Mezi nejvýznamnější novinky patří rychlejší vyhledávání zboží, které nahradilo původní strom produktů. Autoři slibují také zjednodušení a zpřehlednění nákupního procesu, nově je možné nakupovat i bez registrace.

„E-shop vyvíjel nejen tým CZC.cz a společnosti oXy Online, ale také stovky návštěvníků a zákazníků, kteří nám během testování zasílali své připomínky. Řadu z nich jsme již zapracovali, některé se v e-shopu teprve objeví,uvádí za tým tvůrců e-shopu ředitel prodeje, Tomáš Pilský.

Content tip EARLY

Spuštěním na doméně CZC.cz nový e-shop podporuje změnu názvu společnosti z Czech Computer na CZC.cz, o které jsme vás na Lupě již informovali.

Zdroj: Tisková zpráva

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).