Hlavní navigace

Czech Internet Forum – Vaculík, Míka, Neuberger, Ocásek. Už za týden

Redakce

Marketingovou a digitální inspiraci, špičkové řečníky z Čech i zahraničí, přehled toho nejzajímavějšího z online světa slibuje 10. ročník Czech Internet Fora.

Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Už jen týden zbývá do začátku veletrhu digitální inspirace Czech Internet Forum 2015. Připraven je program ve třech paralelních programových blocích. Kromě hlavního sálu se bude přednášet v dalších dvou menších sálech zaměřených na marketingovou a digitální inspiraci. Vystoupí čtyři desítky přednášejících z Čech i zahraničí, kteří budou mluvit o aktuálních trendech, tipech a jejich zkušenostech.

Na koho se můžete těšit?

Jednou z nejvýraznějších osobností Czech Internet Fora je bez pochyby Juraj Vaculík, slovenský vizionář, lídr a majitel jedné z nejúspěšnějších reklamních agentur na Slovensku a ve střední Evropě MADE BY VACULIK. Investuje i do řady projektů. Jeho nejviditelnější investicí a startupem poslední doby je AeroMobil – revoluční spojení automobilu a letadla, které uchvátilo řadu odborníků a inženýrů po celém světě. Přijďte si poslechnout strhující příběh jedné z nejzajímavějších osobností česko-slovenského podnikání. Ptát se bude Ján Simkanič.

Určitě si nenechte ujít rozhovor s Eduardem Míkou, jednou z nejúspěšnějších osobností českého byznysu. Jeho účast na Czech Internet Foru je prvním veřejným vystoupením tohoto investora a podnikatele po několika letech. Třikrát po sobě se mu podařilo vybudovat a prodat miliardový byznys: poprvé se společností APP, což byla první veliká investice amerického rizikového kapitálu u nás. Podruhé na trhu nemovitostí. Potřetí s internetovým obchodem Mall.cz, kde jako investor a technický ředitel zásadně napomohl k posunu na nynější úroveň. O české a světové startupové scéně, o podnikatelské odvaze a technologiích budoucnosti si s ním bude povídat Petr Koubský.

V sálu inspirace vystoupí Oldřich Neuberger, který založil už několik internetových služeb, propojujících lidi. Seznamoval už pět miliónů lidí. Je zakladatelem jedné z nejatraktivnějších značek českého internetu Libimseti.cz. Kromě toho je spolutvůrcem iCollege, která poskytuje vzdělání pro podnikání na internetu. Nyní seznamuje Američany, Francouze a Brazilce na Ilikeyou.com. Jak se daří seznamovacímu odvětví ve světě a u nás? A je pro něj vedle sociálních sítí ve vysoce konkurenčním trhu 21. století místo? To prozradí na své přednášce.

Spojuje svět startupů a investorů i světy studentů, univerzit a firem. Vybudoval český startupový ekosystém (StartupYard a Node5). Podnikatel Petr Ocásek zažil díky práci na svém startupu AngelCam realitu Silicon Valley na vlastní oči a kůži. V Česku byste jen složitě hledali lepšího zprostředkovatele informací, faktů a emocí ilustrujících, jak tvrdý byznys v srdci internetového podnikání vypadá.

A to není vše, kompletní program a profily přednášejících najdete na webu Czech Internet Forum 2015.

KDY: 21. října, 2015
KDE: NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH, Praha

Registrovat se můžete přes ONLINE FORMULÁŘ.

Generálním partnerem akce je společnost Seznam.cz. Partnery dále jsou Active24, AdForm, Česká spořitelna, HyperMedia, iBILLBOARD RTB, LMC, MojeID, SentiOne, T-Mobile. Mediálním partnerem je MediaGuru. Produktoví partneři jsou Ackee, Jane Bond, POF GROUP s.r.o., Profi Catering a STRV. Pořadatelem a odborným garantem je server Lupa.cz. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info.