Hlavní navigace

Dajto, nový kanál Markízy, spustil televizní kampaň. Odstartuje prý „už čoskoro“

30. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Podle doposud dostupných informací je pravděpodobně, že se kanál Dajto bude velice podobat stanici Fanda, kterou CME spustila v České republice.

Chystaný třetí kanál slovenské televize Markíza, jehož definitivní název je skutečně Dajto, se minulý týden v pátek poprvé představil divákům formou on-screen kampaně. Ta byla zahájena právě na Markíze. Televize serveru Mediálne.sk potvrdila, že Dajto bude zaměřený na muže a čtyřiadvacet hodin denně bude nabízet filmy, seriály, sport a dokumenty. Ze stručného popisu to vypadá, že stanice bude velice podobná kanálu Fanda, který CME spustila před několika týdny v České republice.

K TÉMATU: I chystaný kanál Markízy může mít neobvyklý název – Dajto! TV nebo Televízia Dajto!

Stanice je aktuálně komunikována televizním spotem: „Dajto – normálne, že telka pre chlapa!“. V rámci komunikace Dajto – nové programové služby pro muže, jsme se v souvislosti se samotným názvem televize rozhodli posunout chlapské „hecování“ trochu dál od úplné prvoplánovosti. Jde sice o hecování, ale bez negativní emoce – člověk „vyhecuje“ sám sebe, výsledkem čehož je čistá radost z nového zážitku. Z něčeho, co vždycky udělat chtěl, ale dosud neměl příležitost, uvedl kreativní ředitel Markízy Roman Kettner.

KL24

ČTĚTE TAKÉ: Nový kanál Markízy odstartuje v srpnu. Nápadně se podobá připravovanému Fandovi

Televize Dajto má už svůj vlastní profil také na komunitním portálu Facebook na adrese: http://www.facebook.com/DajtoTV. Ten vznikl 17. července a zájemci tu prozatím mohou najít pouze fotku typického diváka stanice, kterým je turista, jenž ve spotu močícímu závodníkovi ukradne auto a vydá se s ním na off-roadovou jízdu. Společnost Markíza Slovakia, která je vlastníkem licence pro stanici Dajto, už také naznačila, jak bude vypadat programové schéma stanice, neodhalila však konkrétní tituly. Televize má odstartovat po skončení olympiády v Londýně.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).