Hlavní navigace

Dajto, nový kanál Markízy, zveřejnil program a potvrdil termín startu 20. srpna

Lukáš Polák

Dajto bude na Slovensku stejně orientovaný jako Fanda v České republice. Diváky bude ale oslovovat jiným tituly. Jeho nejatraktivnější akvizicí bude pravděpodobně Top Gear.

Doba čtení: 1 minuta

Tabu okolo chystaného třetího kanálu televize Markíza jsou prolomena. Společnost Markíza Slovakia zaslala televizním magazínům na Slovensku programové plány, z nichž vyplývá, že kanál Dajto skutečně odstartuje 20. srpna, a to konkrétně dobrodružným filmem Godzilla z roku 1998. Jako první zveřejnil programové schéma chystaného kanálu Markízy dnes v podvečer server Mediálne.sk. Z dalších filmů se na obrazovce stanice Dajto objeví například Rocky, Obávaný bojovník, Rytíři krvavé oceli nebo Temný úsvit.

K TÉMATU: Dajto, třetí kanál Markízy, má už web i Facebook. Odstartovat má 20. srpna

Nová stanice bude vysílat také řadu seriálů. Z nich je možné jmenovat například Námořní vyšetřovací službu L.A., Kriminálku Paříž, Kobru 11, Ženatého se závazky; Walker, Texas, Ranger; Flashpoint, Las Vegas: Kasino a Bionic Woman. Z produkce Markízy počítá Dajto se seriálem V mene zákona z roku 2009, který však skončil na Česko-Slovenské filmové databázi (ČSFD) jako propadák s pouhými 17 %. Chybět nemají ani animované seriály pro muže – Kung-fu panda, Muži v černém a také Tučňáci z Madagaskaru.

Content

DOKUMENT: Programové schéma kanálu Dajto od 20. do 26. srpna 2012 (PDF, 140 kB)

Markíza sáhne pro vysílání Dajto i k dalším archivním titulům. Na obrazovku se vrátí Dereš, Anderov rebrinák, 112, Je to možné?!, Všetci sú za dverami, J.P.P. – Jožo Pročko pokúša a Aj múdry schybí. K nejatraktivnějším akvizicím naopak patří Top Gear z produkce BBC, který už znají v České republice diváci stanice Prima Cool. Ve vysílání nebude chybět ani erotika – stejně jako na kanálu Fanda. Sexy šport představí vysvlékající se moderátorky (u nás Red News) a Sexy výhra audiotextovou soutěž, která na našich obrazovkách taktéž není neznámým pojmem.

Našli jste v článku chybu?