Hlavní navigace

Další federální soutěž od jara na Primě a Jojce: Šéfka s Norou Mojsejovou

19. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 1. 2011

UVNITŘ FOTO A VIDEO Casting na účastníky v nové česko-slovenské soutěži Šéfka vyhlásily televize Prima a slovenská Joj. Jde o americký formát The Apprentice, jehož licenci vlastní společnost FremantleMedia, které se Prima s Joj při loňském nákupu formátu Česko Slovensko má talent zavázaly k pravidelnému odběru dalších jejích pořadů. Hlavní protagonistkou Šéfky, v níž výherce získá kontakt na 100 tisíc dolarů (téměř dva miliony korun) bude známá slovenská bavička Nora Mojsejová.

K TÉMATU: Prima s Joj plánují další společný projekt, Nova s Markízou ho už natáčejí

Moderátorka soutěže je známá především slovenským divákům, ti čeští ji ale mohli vidět loni v září v denní kuchařské reality show Čápi s mákem na Primě (a zároveň i na Joj, kde tento pořad běžel pod názvem Kapor na torte). Zatímco Slováky tehdy výstřelky Mojsejové zaujaly, čeští diváci je příliš neocenili (viz video níže). Prima a Joj novou soutěž propagují jako „světově proslulou show Donalda Trumpa“ a zřídily pro ni i internetovou stránku www.sefka.tv, která funguje i na české a slovenské doméně.

Cloud23

Inzerát slovenské televize Joj na soutěž Šéfka (Foto: Mediálne.sk)

Prima ani Joj zatím nechtějí k soutěži zveřejnit žádné podrobnosti, takže kromě toho, že ji nasadí do vysílání letos na jaře, není jasné, od kdy se tak stane, v jaký den a vysílací čas. Jisté je, že půjde o jeden z formátů, kterým by obě televize chtěly konkurovat dalšímu ročníku federální Česko Slovenské SuperStar, kterou na jaře nabídnou Nova se slovenskou Markízou. Soutěž Šéfka už má založenou i profilovou stránku na sociální síti Facebook.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).