Hlavní navigace

Další kandidátský projekt: Milan Vacek navrhuje internetový kanál

21. 4. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ KANDIDÁTSKÝ PROJEKT – Součástí koncepce dramaturga Milana Vacka je i samostatný internetový kanál.

Pětici kanálů České televize by měl podle kandidátské koncepce dramaturga Milana Vacka doplnit internetový kanál ČT Net, který by neměl podobu archivu, ale opravdového živého vysílání. Z větší části by měl být založen na přímém kontaktu s divákem sociálními sítěmi. Šlo by o něco mezi Dobrým ránem celý den a třeba kdysi slavným Studiem Kontakt. K dispozici by měl mít režijní komplex, tedy malé studio, režii a možnost pouštění příspěvků z různých záznamových formátů, plánuje Vacek. 

Cloud 22 temata

KE STAŽENÍ: KANDIDÁTSKÝ PROJEKT MILANA VACKA

Kanál by se měl vyznačovat mladým stylem, který by vhodně nahradil současnou totální neexistenci pořadů pro mládež. Sem by patřilo i zpětné promo na ostatní kanály – co se vyrábí nebo filmy o filmu, popisuje Vacek. Současný internetový archiv by podle něj potřeboval zpřehlednit. Pořadů, které v něm jsou, stále přibývá a najít ten správný je často dost náročné. To se týká také mobilní aplikace, v té se zájemce hodě ztratí, přitom počet sledování pořadů na mobilu nebo tabletu stoupá, doplňuje Vacek.  

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.