Hlavní navigace

Další OLED pod 100 000 Kč se jmenuje Loewe Bild 4.55. Právě se začal prodávat i u nás

30. 8. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Loewe
Znovuzrozený výrobce o sobě dává vědět ještě před veletrhem IFA 2017. Na přelomu července a srpna uvedl v Německu další řadu TV s pětimilimetrovou obrazovkou a zdvojenými tunery.

Ke koupi je za 86 000 Kč a je tudíž nejlevnější z celé nabídky. Zastoupena je zatím jedinou úhlopříčkou 140 cm (55") a bude pouze v černé barvě. Obrazovka provedená v technologii OLED má rozlišení Ultra HD (4K), tedy 3840 × 2160 bodů, v ceně je integrovaná zvuková lišta a natáčitelný stolní podstavec. Dokoupit lze montáž na zeď a podlahový stojan.

Zabudované audio je typu 2.0, zesilovač má výkon 2× 40 wattů (2× 20 W sinusových) a je ho možné rozšířit – přes reprosystém Klang 1 – až na 5.1, tedy pět reproboxů plus subwoofer. Integrován je A/V receiver s prostorovým zvukem a podpora DTS, Dolby Digital a Dolby Digital Plus.

NAPSALI JSME: Basys ohlásil rozšíření servisních služeb. Týká se i televizorů Loewe

Loewe Bild 5.55 OLED set: stabilní systém, výtečná výbava, dobré HDR

Loewe Subwoofer 300: zajímavé řešení nejen pro firemní televizor One

MMF24

Loewe Bild 4.55 OLED je bez integrovaného disku, pro nahrávání je třeba připojit USB médium. TimeShift, tedy přehrávání živého TV vysílání se zpožděním, podle všeho k dispozici není. Na druhou stranu nechybí podpora internetových rádií, čímž se Loewe hodně odlišuje, Bluetooth Music Player a je tu i plnohodnotný obraz v obraze (PiP) z kompletní tunerové sady, tedy včetně DVB-T2/S2.

Zabudována jsou čtyři rozhraní HDMI 2.0a (HDCP 2.2, ARC), tři USB, z čehož jedno je USB 3.0, a také dvojice mechanik PCMCIA (CI+ 1.3) pro přístupové karty. Z technologie HDR je podporováno HDR10, HLG a také Dolby Vision.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).