Hlavní navigace

Další OLED pod 100 000 Kč se jmenuje Loewe Bild 4.55. Právě se začal prodávat i u nás

30. 8. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Loewe
Znovuzrozený výrobce o sobě dává vědět ještě před veletrhem IFA 2017. Na přelomu července a srpna uvedl v Německu další řadu TV s pětimilimetrovou obrazovkou a zdvojenými tunery.

Ke koupi je za 86 000 Kč a je tudíž nejlevnější z celé nabídky. Zastoupena je zatím jedinou úhlopříčkou 140 cm (55") a bude pouze v černé barvě. Obrazovka provedená v technologii OLED má rozlišení Ultra HD (4K), tedy 3840 × 2160 bodů, v ceně je integrovaná zvuková lišta a natáčitelný stolní podstavec. Dokoupit lze montáž na zeď a podlahový stojan.

Zabudované audio je typu 2.0, zesilovač má výkon 2× 40 wattů (2× 20 W sinusových) a je ho možné rozšířit – přes reprosystém Klang 1 – až na 5.1, tedy pět reproboxů plus subwoofer. Integrován je A/V receiver s prostorovým zvukem a podpora DTS, Dolby Digital a Dolby Digital Plus.

NAPSALI JSME: Basys ohlásil rozšíření servisních služeb. Týká se i televizorů Loewe

Loewe Bild 5.55 OLED set: stabilní systém, výtečná výbava, dobré HDR

Loewe Subwoofer 300: zajímavé řešení nejen pro firemní televizor One

MIF22_Early

Loewe Bild 4.55 OLED je bez integrovaného disku, pro nahrávání je třeba připojit USB médium. TimeShift, tedy přehrávání živého TV vysílání se zpožděním, podle všeho k dispozici není. Na druhou stranu nechybí podpora internetových rádií, čímž se Loewe hodně odlišuje, Bluetooth Music Player a je tu i plnohodnotný obraz v obraze (PiP) z kompletní tunerové sady, tedy včetně DVB-T2/S2.

Zabudována jsou čtyři rozhraní HDMI 2.0a (HDCP 2.2, ARC), tři USB, z čehož jedno je USB 3.0, a také dvojice mechanik PCMCIA (CI+ 1.3) pro přístupové karty. Z technologie HDR je podporováno HDR10, HLG a také Dolby Vision.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.