Hlavní navigace

Další regionální slovenská televize volně ze satelitu

16. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 5. 2008

Volné zkušební vysílání dnes na satelitu Thor na pozici 0.8 st. východně zahájila další slovenská regionální televize. Tentokrát jde o TV Central (CETV). Jak uvádí na svých webových stránkách, je určena především pro oblasti Nitra, Bratislava, Topoľčany, Trnava, Trenčín, Piešťany, Pezinok, Dunajská Streda, Zlaté Moravce, Hlohovec, Vráble, Nové Zámky, Šaľa, Galanta , Sereď, Levice, Myjava a Stará Turá. Dosud byl kanál dostupný zatím pouze prostřednictvím MMDS signálu z vysílačů Nitra – Zobor, Javorina a Bratislava – Kamzík.

Cloud23

TV Central přináší ve svém vysílání informace z politiky, ekonomiky, kultury, sportu a dalších oblastí společenského života. Televize se na svých stránkách chlubí vysokou sledovaností, za kterou má vděčit množstvím původního zpravodajství a publicistických relací a také pozornosti událostem, kterým se ostatní média nevěnují. Regionální kanál vysílá 24 hodin denně z Nitry a v programu je zařazeno celkem dvaadvacet relací.

Parametry příjmu: Thor 3 (0,8 st. západně), 12,169/H, SR 28000, FEC 7/8, vysílání volné (FTA). Ostrý start je naplánován na 1. června.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).