Hlavní navigace

Další ročník konference Webexpo odstartuje již příští pátek

3. 9. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jedna z největších tuzemských konferencí pro developery, webdesignéry a obecně všechny, kteří se pohybují v online světě, letos slibuje 80 zajímavých přednášek.

Pokud jste se ještě nezaregistrovali, máte na to několik posledních dní. Sedmý ročník konference Webexpo totiž startuje již v pátek 12. září. Po tři dny na sedmi různých místech v centru Prahy nabídne zhruba 80 přednášek. Chybět nebudou ani diskusní panely a praktické workshopy.

Organizátorům se podařilo do Prahy přilákat mnoho zajímavých zahraničních řečníků. K účastníkům konference promluví například David Whittle (Spotify), Marek Ethan Trostler (Google), James Waldrop (Twitter), Jane Austin (The Telegraph). Kromě hostů ze zahraničí se můžete těšit i na spoustu českých osobností. Nebude například chybět šéf Seznamu Pavel Zima nebo ekonom Tomáš Sedláček.

MMF tip early

„Tento ročník jsme se snažili pojmout trochu jinak, a tak na návštěvníky čeká řada změn. Nově se například konference stěhuje z budovy Vysoké školy ekonomické v Praze přímo do centra hlavního města, program pomáhali skládat nejznámější čeští profesionálové a další. Z toho důvodu jsme se rozhodli i pro odlišnou komunikaci,“ říká Pavel Fuchs, marketingový šéf letošního WebExpa.

Po Praze tak můžete v těchto dnech potkat tramvaj s reklamou na Webexpo se sloganem "Tohle je WebExpo tramvaj. Uvnitř najdeš lístky zdarma“. Pokud tuto tramvaj spatříte, nastupte do ní a zkuste štěstí. Každý den probíhá losovačka o volné vstupy na konferenci. Podrobnější informace jak se zúčastnit naleznete ve Webexpo tramvaji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).