Hlavní navigace

Dalším HDTV kanálem na satelitu by mohla být Deluxe Lounge

22. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 12. 2008

Německý vysílatel Deluxe Television by se v nejbližších několika měsících dostal rád se svým nejnovějším projektem Deluxe Lounge HD i do dalších platforem. Včera o tom informoval server Rapid TV News. Pro našince je to zvláště zajímavá informace proto, že by se kanál mohl objevit ve formátu HDTV také na satelitu. Deluxe Television už v tuto chvíli distribuuje tento kanál prostřednictvím kabelových rozvodů společnosti Kabel BW v oblasti Baden-Württemberg, kde ho hodlá nabízet volně do začátku roku 2009.

Jak řekl serveru Rapid TV News Markus Langemann, zakladatel a CEO společnosti Deluxe Television, kanál má nabídnout především relaxaci, a to jak pro oči, tak i uši. Má jít o moderní produkt, který nemá své diváky obtěžovat nízkou kvalitou obsahu. Firma provozuje už v tuto chvíli na satelitu volně šířenou televizní stanici Deluxe Music, která jako jediná nekódovaná šíří spolu s Unitel Classica HD svůj zvuk v Dolby Digital 5.1. Pod Deluxe Television patří také rozhlasové programy Deluxe Radio a Deluxe Lounge.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).