Hlavní navigace

Daně 2008 na poslední chvíli

13. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Už jen několik málo týdnů zbývá poplatníkům na zpracování daňového přiznání za rok 2008. S nepříliš srozumitelnou administrativou jim pomáhá informační servis našich sesterských finančních serverů Měšec.cz a Podnikatel.cz. Asi nebude překvapením, že nejvyužívanějším nástrojem je interaktivní daňové přiznání, které po doplnění potřebných údajů spočítá daňovou povinnost automaticky. Měšec.cz připravil přílohu Průvodce daňovým a sociálním systémem a Podnikatel.cz má pro své čtenáře připraven…

Už jen několik málo týdnů zbývá poplatníkům na zpracování daňového přiznání za rok 2008. S nepříliš srozumitelnou administrativou jim pomáhá informační servis našich sesterských finančních serverů Měšec.cz a Podnikatel.cz. Asi nebude překvapením, že nejvyužívanějším nástrojem je interaktivní daňové přiznání, které po doplnění potřebných údajů spočítá daňovou povinnost automaticky. Měšec.cz připravil přílohu Průvodce daňovým a sociálním systémem a Podnikatel.cz má pro své čtenáře připraven seriál článků Jak na daně.

Zájem o aktuální daňový servis potvrzují i nejnovější statistiky návštěvnosti podle dat NetMonitoru. Lednová návštěvnost serveru Podnikatel.cz byla rekordní v celé jeho historii, když jej navštívilo téměř 250 tisíc reálných uživatelů. Zároveň si společně oba servery s více než 460 tisíci reálnými uživateli udržely třetí pozici v ekonomickém zpravodajství na českém internetovém trhu, hned za ekonomickými sekcemi serverů Novinky.cz a iDnes.cz, říká Aleš Miklík, vedoucí redakcí společnosti Internet Info, vydavatele serverů Měšec.cz a Podnikatel.cz a samozřejmě i Lupa.cz.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).