Hlavní navigace

Deezer nově podporuje až tři mobilní zařízení

16. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

S jedním uživatelským účtem u hudební služby Deezer lze nově propojit až tři mobilní zařízení. Je to prý reakce na rozšiřování spektra chytré mobilní elektroniky.

Francouzská hudební služba Deezer, která je na rozdíl od známějšího Spotify oficiálně dostupná i českým uživatelům, vylepšuje podmínky pro předplatitele. Dražší varianta předplatného Premium Plus za 6,99 € měsíčně nově umožňuje k jednomu uživatelskému účtu připojit až tři mobilní zařízení, z nichž může být přistupováno do hudební knihovny obsahující aktuálně přes dvacet milionů skladeb ve formátu MP3 s datovým tokem 320 kbit/s. 

WT100

Nejdříve bylo podporováno jen jedno mobilní zařízení, později maximálně dvě mobilní zařízení. Nyní jsou podporována tři mobilní zařízení. Podle provozovatele služby jde o reakci na poptávku uživatelů a rozšiřování spektra chytré mobilní elektroniky zejména díky rozšiřování systému Android. Ten se dnes vedle mobilů a tabletů objevuje v multimediálních přehrávačích, čtečkách elektronických knih i prvních digitálních fotoaparátech.

Do všech tří zařízení lze také stahovat hudbu pro její offline poslech, pokud není momentálně k dispozici vhodné připojení k Internetu. Z pohledu pravidelných uživatelů služby tedy při datových limitech českých mobilních operátorů všude, kde se nelze připojit přes WiFi s dostatečně rychlým přístupem k Internetu. Deezer má aplikace pro operační systémy Android, iOS, Windows Phone a BlackBerry OS. 

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).