Hlavní navigace

Definitivní konec seriálu Sousedé? Programový průvodce místo nich slibuje romantické filmy

Autor: TV Barrandov
Jan Brychta

Jak nás upozornil jeden z našich čtenářů, televize Barrandov s největší pravděpodobností v neděli ukončí vysílání svého podzimního seriálu Sousedé.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vztahový seriál Sousedé, který byl jedním z pilířů podzimního programového schématu televize Barrandov, zahájil své vysílání v pondělí 14. srpna na hlavním kanálu TV Barrandov. Během prvního týdne seriál běžel v pondělí, úterý, v pátek a v sobotu. Další týden už byla ale odvysílán pouze v pondělí a v úterý a následující týden už pak pouze v úterý 29. srpna. 

RECENZE: Sousedé – nepovedený seriál se skvělým načasováním

tip email_nove

Sousedy tak postupně v programové nabídce hlavní barrandovské stanice vystřídal seriál Stopy života, sobotní film či pondělní Jak to dopadlo a seriál samotný byl přesunut do pondělního prime time kanálu Kino Barrandov. Jak redakci upozornil náš čtenář Petr Mareček, podle aktuálních informací uvedených v průvodcích televizními programy jde tuto neděli na stanici Kino Barrandov ještě třináctý díl, ale od příštího týdne jsou i na nedělní odpoledne anoncovány romantické filmy, tak jako každý den. Seriál Sousedé pak není inzerován ani v žádném náhradním čase a s jeho vysíláním se podle televizního programu nepočítá ani o týden později.