Hlavní navigace

Deluxe Music TV mizí z nabídek operátorů, na satelitu však zůstává

20. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 3. 2012

Společnost Deluxe Television GmbH, která je od začátku letošního roku v insolvenci, musí řešit další závažný problém. Němečtí operátoři ji přestávají věřit a začínají její kanály vyřazovat ze svých nabídek. Jako první tak minulý týden učinil Kabel Deutschland, brzo po něm následovali provozovatelé Unytimedia a Kabel BW. Nekódované vysílání na satelitu Astra zůstává prozatím zachováno.

Tipy C

K TÉMATU: Provozovatel stanice Deluxe Lounge HD ze Skylinku má vážné potíže

Pro Deluxe Television GmbH jde o velmi nepříjemné zjištění, protože uvedené společnosti patří v Německu k největším operátorům. Za touto skutečností stojí podle tamních médií pravděpodobně fakt, že firmy už přestávají současnému provozovateli věřit. Insolvenční správce, mnichovský právník Axel W. Bierbach, začátkem února letošního roku oznámil, že do začátku března by mělo být k dispozici řešení, jak s finanční situací Deluxe Television GmbH dále naložit, doposud se tak však nestalo. Firma je mimo jiné i provozovatelem kanálu Deluxe Lounge HD, který nabízí zákazníkům satelitní operátor Skylink.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).