Hlavní navigace

Denní ani víkendovou sledovanost televizí už na webu tn.cz nenajdete

31. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 1. 2012

Vedení společnosti CET 21, která je provozovatelem televize Nova, se rozhodlo, že na svůj zpravodajský web tn.cz přestane po více než třech letech umisťovat údaje o pěti nejsledovanějších pořadech uplynulého dne, v pondělí pak za celý víkend. Podle informací DigiZone.cz stojí za touto skutečností ekonomické důvody. Nova se k tomuto kroku nechce oficiálně vyjadřovat.

Z ARCHIVU: Nova bude zveřejňovat denní sledovanost všech televizí, ale po svém

Výsledky pěti nejsledovanějších pořadů dne se na webu tn.cz objevily poprvé 1. září 2008. Šlo o nápad tehdejšího vedení, který byl realizován pod bývalým generálním ředitelem Petrem Dvořákem (nyní šéfuje České televizi). Zájemci o sledovanost top 5 pořadů ze všech televizí a jejich hlavního zpravodajství najdou na stránkách tn.cz údaje o sledovanosti (rating), podílu na sledovanosti (share) a tisících diváků za cílovou skupinu 15 – 54 let, uvedla bývalá mluvčí Novy a současný hlas veřejnoprávní televize Michaela Fričová.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).