Hlavní navigace

Design, vývoj i byznys. WebExpo letos láká i na hosty ze Slacku

30. 8. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každoroční seance internetových vývojářů letos přiveze do pražské Lucerny necelou dvacítku zahraničních hostů.

Koncem září se rozjede tradiční víkendová smršť přednášek, workshopů a nekonečných večírků. WebExpo letos přivedlo do Prahy sedmdesátku přednášejících. Jako hlavní hvězdy předkládá Michaela Loppa ze Slacku, experta na CSS Harryho Robertse a přijede přednášet i prezident Semantic Studios Peter MorvilleDorazí i Andrej Pančík z Representu, bezpečák Michal Špaček nebo Vu Hoang Anh z Avocode. 

Akce obsadí o víkendu 23. a 24. září jak velký sál Lucerny, tak kino a sklepní hudební klub. „Ve velkém sálu Lucerny bude kromě přednáškového sálu také "čtvrtá stage“, určená pro workshopy a networking," tvrdí šéfka akce Šárka Štrossová. Během pátku tam budou k dispozici investoři z Credo Ventures a v sobotu se tam rozjede i hackathon České spořitelny.

Velký sál Lucerny má na starost standup komik a herec Daniel Čech, přednášky v kině uvede Pavlína Louženská ze Zootu a Lucernu Music Bar dostal na starosti Marek Prokop.

Cloud23

Ještě před samotným začátkem pořadatelé promítnou v kině Lucerna dokumentární film Design Disruptors, který si mimochodem tuzemskou premiéru na stejném místě odbude zítra.

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).