Hlavní navigace

Designová ocenění iF a Red Dot 2016 pro Philips 7100

2. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Red Dot
UVNITŘ GALERIE – V testech jsem několikrát zmiňoval zajímavý design a někdy až oslňující styl vyšších řad televizorů TP Vision. Letos jsem je sice neviděl naživo, ale tahle novinka…

Televizor Philips 7101 (řada 7100) zaujme na první pohled tenkým tělem s minimalistickým rámečkem provedeným v broušeném kovu a také elegantním podstavcem tvořeným čtyřmi štíhlými chromovanými nožkami. V kombinaci s třístranným osvětlením pozadí Ambilightem tak působí, jako by se vznášel v prostoru.

Výrobce kladl důraz nejen na kvalitní materiály, ale také na detaily. Je to vidět jak na rámečku a nožičkách, tak na reproduktoru umístěném v zadní části televizoru. Ten má díky většímu rozsahu pohybu membrány také zajišťovat výraznější zvuk.

Pokochat se skvostným stylem můžete v galerii, kde jsou vytaženy i detaily.

ČTĚTE TAKÉ: Philips 40PFH6510: bílá kráska s Ambilightem

Philips 55PFS8209: nejkrásnější televizor dneška

Televizory řady 7100 mají být od konce dubna k dostání i u nás v úhlopříčkách 109 cm (43"), 124 cm (49") a 140 cm (55"), ceny zatím nejsou známy, ale rozhodně nebudou nízké.

Zabudována je obrazovka s rozlišením Ultra HD (4K) a přístroj má zvládat i přehrávání obsahu provedeném s technologií HDR, případně prý obraz na takovouto úroveň zpracování detailů softwarově vylepšit.

KL23 hlasovani

Designová ocenění iF a Red Dot 2016 se udělují v celé řadě kategorií a poroty při výběru produktu berou v úvahu kritéria jako inovace, kvalita zpracování, funkčnost a také ekologická šetrnost výrobku.

Společnost TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, v Brazílii, Argentině, Uruguayi, Paraguayi a vybraných státech Asie a Tichomoří. Je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných státech. TP Vision je ze 100 % vlastněná TPV, výrobcem monitorů a LCD se sídlem v Číně.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).