Hlavní navigace

Dětská Ťuki TV získala licenci, v nabídce ji má exkluzivně jediná společnost

Lukáš Polák

„Ťuki vašim dětem přináší nové, ale i tradiční pohádkové seriály, čtení pohádek na dobrou noc se známými osobnostmi či originální hudební program,“ představuje stručně projekt skupina JOJ.

Doba čtení: 1 minuta

Společnost Mac TV, provozovatel kanálů mediální skupiny JOJ, získala na posledním zasedání Rady pro vysílání a retransmisi (RVR), slovenské obdoby Rady pro rozhlasové a televizní (RRTV), licenci pro nový tematický kanál Ťuki. Jde již o druhou dětskou stanici provozovanou JOJ Media House, ale zároveň první kanál, který je dostupný exkluzivně pouze pro jednu společnost, konkrétně Slovak Telekom. Ten ho poskytuje klientům své Magio Televize (IPTV Magio TV a satelitní služba MagioSat). Prvním dětský kanálem spuštěným na začátku letošního roku byla televize Rik.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Joj Cinema zveřejnila program na první týden, 15. června nabídne i Johna Wicka

Ťuki TV je nová televize pro děti ve slovenštině. Ťuki vašim dětem přináší nové, ale i tradiční pohádkové seriály, čtení pohádek na dobrou noc se známými osobnostmi či originální hudební program, představuje stručně projekt na jeho webu www.tukitv.sk slovenská komerční skupina JOJ. Mezi pohádkami, které Ťuki na webových stránkách promuje, je mimo jiné i klasika Jen počkej, zajíci!, O loupežníku Rumcajzovi, O skřítku Racochejlovi a řada dalších. Část programu televize Ťuki má nabídnout i původní tvorbu, například Neposlušníka nebo Čtení před spaním.

Našli jste v článku chybu?