Hlavní navigace

Digi CZ nabízí balíček Sport Plus samostatně. Chce přitáhnout další zákazníky

3. 10. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Provozovatel satelitní a internetové televize začal pro obě platformy nabízet speciální sportovní balíček. V něm mj. najdete tři Digi Sporty, Eurosport a Novu Sport.

Digi TV prý chce vyjít vstříc především těm fotbalovým fanouškům, kteří mají zakoupeny konkurenční služby, ale zároveň by rádi sledovali i anglickou Premier League, druhou anglickou nejvyšší soutěž Sky Bet Championship a španělskou La Ligu vysílanou na kanálech Digi Sport.

Aktuální nabídka je, podle zaslané tiskové zprávy, „platná do konce roku s tím, že se smlouva se zájemci uzavírá na dva roky. Programovou nabídku Sport Plus lze sledovat pouze na jednom zařízení a balíček je možné zakoupit jen samostatně, nelze jej tedy kombinovat s jinými balíčky, jež společnost Digi CZ jak příjemcům satelitního, tak internetového vysílání nabízí.“

K TÉMATU: Nová Digi TV přidává dva kanály v HD

Nabídku Nové Digi TV rozšířil třetí sportovní kanál Digi Sport HD

Digi2GO: výborný základ… (test služby IPTV)

ebf - tip do článku - debata

A co za 349 Kč měsíčně dostanete?

Programový balíček Sport Plus obsahuje čtrnáct, převážně sportovních kanálů: Arena Sport, ČT 1, ČT Sport, ČT 2, ČT 24, Digi Sport 1, Digi Sport 2, Digi Sport 3, Eurosport 1, Eurosport 2, Golf Channel, Nova Sport 1, Sport 1 a Sport 2. Většina stanic by podle Digi CZ měla být dispozici ve vysokém rozlišení.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).