Hlavní navigace

Digi Sport 4 HD by měl od srpna rozšířit nabídku slovenské Digi TV a Magio Sat

28. 7. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Čtvrtý sportovní kanál satelitního operátora Digi TV by v HD kvalitě měly od srpna nabízet slovenské satelitní platformy Nová Digi TV SK a Magio Sat.

Od 1. srpna by se měla na slovenských satelitních platformách Nová Digi TV SK a Magio Sat objevit stanice Digi Sport 4 HD. Ta jako samostatná stanice vznikla v roce 2014. Diváci by se tak od srpna mohli dočkat fotbalových soutěží, jako je UEFA Champions League nebo španělská LaLiga, v HD kvalitě. Program doplní třeba basketbalová liga Turkish Airlines Euroleague, česká Synot Liga, česká Hokejová Tipsport Extraliga i se zápasy Generali PlayOff Tipsport Extraligy nebo fotbalový MOL Cup.

K TÉMATU: Jak bude vypadat nová sezóna na kanálech Digi Sport? Zhlédněte záznam pondělní diskuse

Podle informací jednoho z našich čtenářů by se kanál Digi Sport 4 HD měl distribuovat na první satelitní kapacitě ST na satelitu Thor 6 s frekvencí 11 977 GhZ a symbolovou rychlostí 30 000. Na této pozici nahradí ČT Sport HD, který se přemístí na Intelsat 10–02.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.