Hlavní navigace

Digi Sport u dalších operátorů? Nehrozí to, tvrdí provozovatel služby Digi TV

26. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 9. 2011

Provozovatel satelitní služby Digi TV si nadále ponechá kanál Digi Sport jako svou konkurenční výhodu. Společnost Digi Slovakia to dnes uvedla v oficiálním sdělení, které zaslala novinářům marketingová manažerka operátora Adriana Hosťovecká. Nepotvrdila se tak informace, jež zazněla minulý týden z úst šéfa produkce a technického ředitele stanice Digi Sport Zdena Ryšavého.

KL22 hlasovani

K TÉMATU: Digi Sport už nebude jen v nabídce Digi TV. Nabízí se dalším operátorům

Nevyhýbáme se nabídkám jiných operátorů, kteří by ho chtěli, uvedl na konferenci Digital Future 2011 v Bratislavě Ryšavý. Dnes už ale provozovatel služby obrátil. Sportovní program Digi Sport vznikl jako marketingový nástroj společnosti Digi Slovakia. Je dostupný pouze pro klienty využívající satelity a kabelovou televizi této společnosti a zůstane to tak i nadále, konstatovala Hosťovecká. Program podle jejích slov sice k distribuci teoreticky připravený je, ale takový záměr firma nemá.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.