Hlavní navigace

Digi TV se oficiálně rozšířila o kanál Fishing and Hunting

30. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 5. 2008

Rumunská satelitní platforma Digi TV se dnes rozšířila o kanál pro milovníky rybaření a lovení s názvem Fishing and Hunting. Informuje o tom server satCentrum. Program aktivoval 22. května českou audiostopu, kromě ní je také dostupná anglická a maďarská. Kanál přibyl do tohoto satelitního balíku poměrně nedávno, ale byl zatím dostupný pouze neautorizovaným příjmem prostřednictvím tzv. emulátorů. Frekvenci sdílí např. s kanály Nova Cinema a Eurosport 2.

Fishing and Hunting je zaměřený především na muže ve věku 19 – 59 let a odhaluje tajemství rybolovu, naučí diváky základní dovednosti a postupně jim umožní stát se profesionály. Nabízí také řadu tipů a technik a seznámuje s celou řadou rybářských lovišť v Evropě. Co se týká lovu, tak ten je zastoupen od vysoké zvěře v Evropě až po šelmy v Africe. Diváci se mohou seznámit také s mnoha způsoby lovu, novým vybavením a technikami pro začátečníky i zkušené lovce.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).