Hlavní navigace

Digi TV: Sport 1 HD a Sport 2 HD už v základním balíčku, objeví se i CNN

31. 8. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Obě stanice v nízkém rozlišení, tedy v SD, satelitní operátor přestane vysílat a budou nahrazeny kanály ve vysokém rozlišení.

Zvýšení kvality vysílání Sport 1 a Sport 2 není jedinou změnou, která se chystá. V průběhu září, předběžně k 20. 9., přibudou – opět do základního programového balíčku – dvě novinky: Cartoon Network určený pro děti a známá zpravodajská stanice CNN.

NAPSALI JSME: Digi TV oznámilo prázdninovou padesátiprocentní slevu na všechny své služby

Jaká je Digi2GO v mobilu a v počítači?

Digi TV rekapituluje dva roky pod novým majitelem

Sport 1 a Sport 2 v SD rozlišení budou nahrazeny HD dne 31. srpna, přičemž změna se týká jak satelitní Digi TV, tak internetové Digi2GO. Dosud byly tyto sportovní kanály ve vysokém rozlišení (HD) dostupné jen zákazníkům s dodatečnými balíčky Sport, Sport Plus, případně Maxi.

KL24

Nové pozice stanic u set-top boxu Kaon budou pro uživatele satelitní Digi TV 31 a 32. Technické parametry pro naladění kanálů se nemění a změny by měly proběhnout automaticky. V případě, že se tak nestane, je zapotřebí provést restartování set-top boxu, upozorňuje poskytovatel signálu.

Pro uživatele televize přes internet, Digi2GO, se nemá změnit vůbec nic. Kanály v SD rozlišení jednoduše zmizí a celková nabídka se sama upraví.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).