Hlavní navigace

Digi2GO u Alza.cz a s balíčkem Sport na půl roku zdarma

30. 9. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Digi CZ
Před nedávnem spuštěnou internetovou televizi původně satelitního operátora Digi TV, resp. Nová Digi TV, lze nyní zakoupit i per partes.

U Alzy si totiž nově můžete pořídit samostatný set-top box Arris VIP1113 M (1999 Kč) a následně se pak registrovat buď on-line, nebo prostřednictvím zákaznické linky Digi CZ.

Ti, kteří si touto cestou obstarají IPTV službu Digi2GO do 31. října 2016, získají jako bonus balíček Sport, ve kterém mj. najdete přímé přenosy z anglické Premier League, z druhé anglické nejvyšší soutěže Sky Bet Championship a také ze španělské La Ligy na šest měsíců zdarma. Od roku 2017 pak například přibudou přenosy z tenisového okruhu ATP, včetně finálového Turnaje mistrů v Londýně.

K TÉMATU: Jaká je Digi2GO (test)?

Jak vypadá Digi2GO na třech platformách

Test IPTV přijímače Arris VIP1113 (je stejný jako pro T-Mobile TV)

KL22_nominace

Jaká je internetová televize Digi2GO a také jak vypadá, se dozvíte na výše uvedených odkazech, kde jsou i fotogalerie. Tuto IPTV službu můžete provozovat jak se set-top boxem, nebo s až dvěma, tak i bez něj, a to na celkově až čtyřech zařízeních. K dispozici jsou obvyklé funkce, jako např. nahrání pořadu či Zpětné zhlédnutí.

Digi2GO nabízí společnost Digi CZ od začátku září za cenu od 299 Kč měsíčně.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.