Hlavní navigace

Digitální Rádio Wave obnoví Startér, hitparádu pro začínající hudební projekty

25. 10. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pořad každý týden představí sedm soutěžních skladeb doplněných o dvě novinky. Do červnového finále postoupí deset písní, které získaly po dobu trvání soutěže celkově nejvíc hlasů.

Od 5. listopadu vždy v úterý v 19 hodin budou moci zájemci naladit na digitálním Rádiu Wave opět pořad Startér, hitparádu, jejímž hlavním cílem je upozornit na nováčky česko-slovenské alternativní hudební scény. Taky už vás nebaví poslouchat, že se na československé hudební scéně nic nového neděje? Radio Wave chce v obnoveném pořadu Startér dokázat, že tomu tak rozhodně není, upozorňuje rozhlasová stanice, která patří pod hlavičku Českého rozhlasu. Pořadem, který má svůj web na adrese: www.wave.cz/starter, budou provázet Jakub JohánekJonáš Zbořil.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Český rozhlas vybral meziročně na koncesionářských poplatcích o 40 milionů víc

Každý týden představí Startér sedm soutěžních skladeb od neobjevených garážových kapel, introvertních producentů i „melancholických songwriterů“, doplněných o dvě novinky. Do červnového finále postoupí deset písní, které získaly po dobu trvání soutěže celkově nejvíc hlasů. Vítěz finále bude pozván do studia Radia Wave na rozhovor, zahraje na Radio Wave Live Sessions, nahraje singl/EP v profesionálním studiu Českého rozhlasu a získá poukaz v hodnotě 5 000 Kč od Kytary.cz. Pořad taktéž spolupracuje s Demovnicou, obdobou Startéru na slovenském Rádiu_FM.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.