Hlavní navigace

Digitální SeeJay Radio spustí na internetu do několika měsíců speciální taneční stream

1. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

SeeJay Radio Mix, jak zní pracovní označení stanice, bude čistě internetovým kanálem SeeJay Radia bez jakýchkoliv vstupů moderátora. S technologií DAB zatím nepočítá.

Internetové a nově také digitální taneční rádio SeeJay chce v horizontu několika měsíců rozšířit svou nabídku o další program. Serveru DigiZone.cz to řekl jeho ředitel a jednatel Svatopluk Janík. SeeJay Radio Mix, jak zní předběžné označení programu, bude dostupné výhradně prostřednictvím internetu. Je možné, že v budoucnu se tato stanice objeví například i v rámci digitálního rozhlasu, ale takové plány zatím nemáme, sdělil DigiZone.cz Janík.

MIF22_Early

Z ARCHIVU: SeeJay Radio vstupuje do rozhlasového DAB multiplexu společnosti Teleko

SeeJay Radio Mix by mělo být zaměřeno, jak již název napovídá, na taneční hudbu, konkrétně taneční remixy a sety DJ’s. Vysílání bude nemoderované. Půjde o čistě hudební stream. Vysílání bychom chtěli zahájit do čtvrt roku až čtyř měsíců, upřesnil ředitel a jednatel SeeJay Radia, které je první rozhlasovou stanicí v České republice, jež získalo celoplošnou licenci pro digitální šíření. V rámci svého multiplexu ho distribuuje příbramská společnost Teleko.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.