Hlavní navigace

Digitální televize Barrandov má nový web

26. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 8. 2009

Digitální plnoformátová televize TV Barrandov inovovala podobu svých webových stránek. Těm nyní dominuje bílá barva. Menu je zde dvojí. Pokud se chcete dozvědět něco o samotné televizi, slouží k němu to, které je umístěné v pravém horním rohu a obsahuje položky TV, Casting, Archiv novinek, Fotobanka a Soutěže. V současné době shání Barrandov věštce pro svůj pořad EZO.tv a návštěvníky Talkshow Jana Saudka.

Pro lepší seznámení s obsahem stanice slouží menu, které je pro změnu na straně druhé, tedy vlevo nahoře. Pořady jsou zde řazeny abecedně a v sekci Video si je k nim možné pustit také ukázky. Většině z nich přitom dominuje seriál Odsouzené, který má být hlavním tahákem Barrandova pro podzimní měsíce. Dále je možné si zobrazit program televize na aktuální den plus dva následující, listovat však není problém i dále, aktuálně se dostanete až na 1. září. Nechybí ani stručné informace o tom, v jakých platformách kanál vysílá.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).