Hlavní navigace

DigiZone.cz má na Facebooku téměř tisíc fanoušků. Přidat se můžete i vy

8. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 6. 2011

Server DigiZone.cz komunikuje se svými čtenáři nejen prostřednictvím svých stránek, ale také na komunitním portálu Facebook. Před několika dny se sem přidal devítistý fanoušek a blížíme se tak počtu první tisícovky. Být na Facebooku DigiZone se rozhodně vyplatí. Naše redakce sem dává nejen klasické články a aktuality, ale také jakýsi bonusový obsah, který se na web nevejde.

Z ARCHIVU: Nova čelí na Facebooku nevybíravé kritice kvůli tureckému seriálu

BRAND23 Workshop

Na Facebook DigiZone.cz pravidelně umisťujeme například programové plány britské ITV, kterou jsme před několika měsíci popularizovali prostřednictvím článku o satelitní službě Freesat from Sky, screenshoty ze zajímavých stanic nebo pořadů, případně i vybraná videa a některé texty ze zahraničí. Pochopitelně to ale neznamená, že bychom chtěli ochudit naše čtenáře, kteří o Facebook nemají zájem. Web DigiZone.cz bude nadále hlavním zdrojem aktualit a článků a redakce na tom nehodlá nic měnit ani v budoucnu.

Fanouškem DigiZone.cz na Facebooku se můžete stát zde

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).