Hlavní navigace

DigiZone.cz má nového šéfredaktora. Potůčka střídá Brychta

Redakce

Deset let vydržel Jan Potůček v čele serveru, který v podstatě vydupal ze země. Teď přichází střídání stráží.

Novým šéfredaktorem serveru DigiZone.cz (vydává jej Internet Info, vydavatel Lupy) bude od nového roku Jan Brychta. Reportér poslední tři roky působil v týdeníku Marketing&Media, dříve i jako redaktor týdeníku Strategie a reportér pořadu Občanské judo. 

Pochlubit se může i zkušenostmi z marketingu a PR z doby svého působení v Českém rozhlase. "Co se týče mých plánů s DigiZone, chci hlavně udržet její vysokou kvalitu a odbornou úroveň,“ říká Brychta. 

„Může to vypadat jako paradox, ale skutečně kvalitních novinářů, schopných do hloubky popisovat mediální prostředí, je velmi málo. Jsem proto opravdu rád, že se nám pro DigiZone podařilo najít dalšího z nich. Po Honzovi Potůčkovi je Jan Brychta zárukou udržení této vysoké laťky,“ komentuje finální výběr nového šéfredaktora šéf médií vydavatelství Internet Info Aleš Miklík.

Našli jste v článku chybu?
2. 12. 2015 15:48

Lukáš odvádí pro Digizonu spoustu výborné práce, ale pro tuto pozici jsme nakonec vybrali Jana Brychtu.

4. 12. 2015 22:24
Pavel (neregistrovaný)

Twl, pri vsi ucte, je to hlavne proto,zze na to nema. Jeho vystupy jsou neobratne a upracovane. Dobre psat se neda moc naucit, bud clovek ten dar umeni prace s jazykem ma nebo ne. Je to talent sveho druhu a J. Potucek ho mel, jen se prilis asi shledl v motejlcich a borovanech a snazil se zpoplatnit teplou vodu, ale nebyl vodarenska spolecnost;-)