Hlavní navigace

Digizone.cz prochází největšími změnami od svého vzniku

2. 4. 2012
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Sesterský server Digizone.cz dnes po šesti letech od svého vzniku přichází se zásadní proměnou grafiky a uspořádání webu. Současně přechází na nový redakční systém, který používá mimo jiné i Lupa.cz. DigiZone.cz nyní nabízí moderní a odlehčený design, který působí čistým, vzdušným dojmem a přispívá tak k maximální přehlednosti a snazší orientaci na stránkách. Dominantním prvkem titulní strany je nyní hlavní článek dne s velkou perexovou fotografií. K dispozici je od dnešního dne též mobilní…

Sesterský server Digizone.cz dnes po šesti letech od svého vzniku přichází se zásadní proměnou grafiky a uspořádání webu. Současně přechází na nový redakční systém, který používá mimo jiné i Lupa.cz.

DigiZone.cz nyní nabízí moderní a odlehčený design, který působí čistým, vzdušným dojmem a přispívá tak k maximální přehlednosti a snazší orientaci na stránkách. Dominantním prvkem titulní strany je nyní hlavní článek dne s velkou perexovou fotografií. K dispozici je od dnešního dne též mobilní verze DigiZone.cz, kterou naleznete na adrese m.digizone.cz.

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).