Hlavní navigace

Digizone.cz prochází největšími změnami od svého vzniku

Redakce

Sesterský server Digizone.cz dnes po šesti letech od svého vzniku přichází se zásadní proměnou grafiky a uspořádání webu. Současně přechází na nový redakční systém, který používá mimo jiné i Lupa.cz. DigiZone.cz nyní nabízí moderní a odlehčený design, který působí čistým, vzdušným dojmem a přispívá tak k maximální přehlednosti a snazší orientaci na stránkách. Dominantním prvkem titulní strany je nyní hlavní článek dne s velkou perexovou fotografií. K dispozici je od dnešního dne též mobilní…

Sesterský server Digizone.cz dnes po šesti letech od svého vzniku přichází se zásadní proměnou grafiky a uspořádání webu. Současně přechází na nový redakční systém, který používá mimo jiné i Lupa.cz.

DigiZone.cz nyní nabízí moderní a odlehčený design, který působí čistým, vzdušným dojmem a přispívá tak k maximální přehlednosti a snazší orientaci na stránkách. Dominantním prvkem titulní strany je nyní hlavní článek dne s velkou perexovou fotografií. K dispozici je od dnešního dne též mobilní verze DigiZone.cz, kterou naleznete na adrese m.digizone.cz.

Našli jste v článku chybu?
3. 4. 2012 11:16

Ano, používáme vlastní redakční systém nad Nette. Pokud se nemýlím, od roku 1998 už je to třetí generace; přechod pokaždé znamenal tu starou zahodit, začít znovu a postupně převést všechny naše weby. Včerejším vyhrnutím Digizone je tento generační přechod (v zásadě :-) dokončen, snad nám tedy chvíli vydrží.

3. 4. 2012 9:16

Odjinud se lze dozvědět, že redakční systém je postaven nad českým frameworkem Nette. Takže se dá říci, že mají vlastní nebo na zakázku vyrobený RS.