Hlavní navigace

DigiZone.cz vypisuje nominace do „plyšové Rady Českého rozhlasu“

Sdílet

Nemůžete se už dívat na to, jakým způsobem Rada Českého rozhlasu likviduje veřejnoprávní rozhlas? Připadá vám způsob výběru nového generálního ředitele ČRo podivný a neprůhledný? Server DigiZone.cz se rozhodl vypsat nominace do alternativní „plyšové Rady Českého rozhlasu“. Prostřednictvím speciální stránky na sociální síti Facebook můžete do této rady navrhnout svého plyšáka.

Důležité adresy:

Wt100_Právo

Jak na to? Stačí se přihlásit mezi fanoušky stránky Nominuj svého plyšáka do Rady Českého rozhlasu! a nahrát na zeď této stránky fotografii se jménem vašeho plyšáka. Devět plyšových radních poté vyberou uživatelé serveru DigiZone.cz prostřednictvím ankety, v níž bude možné hlasovat pro všechny nominované plyšáky. Pozor! Nominujte svého plyšáka pouze v případě, že jste ochotni zúčastnit se s ním reálného zasedání plyšové Rady Českého rozhlasu, která se uskuteční koncem června v Praze.

Plyšová Rada Českého rozhlasu poté podobným způsobem vypíše plyšové výběrové řízení na plyšového generálního ředitele Českého rozhlasu. Vedle fotografie a dalších náležitostí však kandidáti budou muset předložit i svoje plyšové projekty rozvoje Českého rozhlasu.