Hlavní navigace

DigiZone.cz vypisuje nominace do „plyšové Rady Českého rozhlasu“

2. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 6. 2010

Nemůžete se už dívat na to, jakým způsobem Rada Českého rozhlasu likviduje veřejnoprávní rozhlas? Připadá vám způsob výběru nového generálního ředitele ČRo podivný a neprůhledný? Server DigiZone.cz se rozhodl vypsat nominace do alternativní „plyšové Rady Českého rozhlasu“. Prostřednictvím speciální stránky na sociální síti Facebook můžete do této rady navrhnout svého plyšáka.

Důležité adresy:

BRANDstorming tip2

Jak na to? Stačí se přihlásit mezi fanoušky stránky Nominuj svého plyšáka do Rady Českého rozhlasu! a nahrát na zeď této stránky fotografii se jménem vašeho plyšáka. Devět plyšových radních poté vyberou uživatelé serveru DigiZone.cz prostřednictvím ankety, v níž bude možné hlasovat pro všechny nominované plyšáky. Pozor! Nominujte svého plyšáka pouze v případě, že jste ochotni zúčastnit se s ním reálného zasedání plyšové Rady Českého rozhlasu, která se uskuteční koncem června v Praze.

Plyšová Rada Českého rozhlasu poté podobným způsobem vypíše plyšové výběrové řízení na plyšového generálního ředitele Českého rozhlasu. Vedle fotografie a dalších náležitostí však kandidáti budou muset předložit i svoje plyšové projekty rozvoje Českého rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).