Hlavní navigace

Discovery Channel v HD? V Česku i na Slovensku snad už brzy

19. 7. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Čeští a slovenští diváci by se měli v dohledné době dočkat vysílání Discovery Channelu ve vysokém rozlišení. Datum ale zatím není jasné.

Jak nás upozornil jeden z našich neúnavných informátorů, včera zveřejnil facebookový profil kanálu Discovery Channel Česko a Slovensko pozitivní informaci potvrzující blížící se spuštění vlajkové lodi celé Discovery skupiny, stanice Discover Channel, v HD rozlišení i pro české a slovenské předplatitele.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: T-Mobile jedná s Discovery o rozšíření nabídky T-Mobile TV

České zastoupení stanice doslova uvedlo, že HD verzi Discovery Channel do budoucna plánujeme spustit i v České republice a na Slovensku. Datum spuštění ale zatím není stanoveno, dodal správce facebookového profilu jedním dechem. Jak dále vysvětlil, dostupnost ostatních HD programů na platformách jednotlivých operátorů vždy záleží na dohodě jednotlivých operátorů s programerem. V tuto chvíli všechny Discovery HD programy distribuujeme prostřednictvím satelitu Thor 6°, TPX 12303, upřesnil zástupce stanice.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).