Hlavní navigace

Discovery Science čeká proměna. Podívejte se na jeho nové logo a grafiku

17. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Krátce po přechodu dokumentární kanálu Discovery Channel do obrazového formátu 16:9 chystá společnost Discovery Networks proměnu stanice Discovery Science.

Dokumentární kanál Discovery Science čeká 1. června radikální proměna grafiky a loga. Informoval o tom televizní blog TV Thinus. Tato novinka by se měla týkat regionu střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky. Nový vizuál už se používá od loňského června v ostatních částech světa. V Evropě je doposud známé původní logo – oranžový čtverec se stejně barevným písmem. Za zmínku stojí především právě nový identifikátor kanálu, který byl zpracován jako trojrozměrný.

Content tip EARLY

ČTĚTE TAKÉ: Dokumentární kanál Discovery Travel & Living končí. Nahrazuje ho stanice TLC

Současný vizuál používá Discovery Science již pět let – od roku 2007. Věda je populárním žánrem na mnoha mezinárodních trzích, na nichž působíme. Změny, které chystáme včetně nového „morph“ loga, odráží lépe zaměření našich diváků a umožní nám rozšířit také stávající publikum, konstatoval při této příležitosti ředitel pro rozvoj kanálů Discovery Networks Lee Hobbs. Rebranding kanálu přichází v době, kdy Discovery Science nabídne premiéru série Prophets of Science Fiction.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).