Hlavní navigace

Discovery se zapojilo do pomoci zemětřesením postiženému Haiti

9. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 2. 2010

Kvůli pomoci zemětřesením postiženému Haiti začala společnost Discovery Networks spolupracovat s mezinárodními organizacemi Červený kříž a Červený půlměsíc (IFRC). Všechny tři subjekty vytvořily společně patnáctivteřinová oznámení, která obsahují vizuály a fakticky laděné texty o této katastrofě. V posledních záběrech IFRC vybízí diváky, aby finančně přispěli obětem a zveřejňuje kontaktní detaily.

Výzva na pomoc obětem haitského zemětřesení je vysílána v celém portfoliu kanálů Discovery Networks i na jeho stránkách sociálních médií jako Facebook, Twitter apod. Jakožto mediální společnost máme zdroje i možnosti účinně oslovit velké globální publikum. Když jsme se rozhodli vysílat výzvu o pomoc obětem, zjistili jsme, že nejsou k dispozici žádná mezinárodní oznámení veřejné služby, uvedl při této příležitosti Arthur Bastings z Discovery Networks.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.