Hlavní navigace

Diskutujte o digitální domácnosti v sekci DigiRoom na diskusním fóru DigiZone.cz

3. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

DigiZone.cz spustil speciální sekci věnovanou všem oblastem digitální domácnosti, tedy nejen televizím, rádiím a multimédiím. DigiRoom má nyní i vlastní diskusní fórum.

Rekonstruujete dům nebo byt a chcete ho vybavit nejmodernějšími digitálními technologiemi? Nevíte jak na to, nebo si něčím nejste jisti? Server DigiZone.cz spustil speciální sekci DigiRoom věnovanou digitální domácnosti a věnuje jí i podstatnou část svého diskusního fóra. V něm si můžete nevzájem vyměňovat zkušenosti třeba ohledně zabezpečovacích systémů rodinných domů, osvětlení, topení, domácích sítí a internetu, ale anténních rozvodů.

K TÉMATU: DigiZone.cz spouští novou sekci o digitální domácnosti

cif-tip-firmy

DigiRoom doplňuje a rozšiřuje dosavadní záběr DigiZone.cz, který se dosud věnoval výhradně televiznímu a rozhlasovému vysílání. Digitalizace se ale nedotkla jen televizí, jde o fenomén, který prochází mnoha obory a dotýká se nás prakticky na každém kroku. Prostřednictvím diskusního fóra DigiRoom si můžete navzájem vyměňovat zkušenosti a získat nové poznatky, a vyvarovat se tak případných chyb při zvelebování vašich příbytků.

Diskusní fórum DigiRoom naleznete v dolní části hlavní strany fóra DigiZone.cz. Tematicky je rozděleno podle rubrik sekce DigiRoom na Topení a klimatizaci, Internet a domácí síť, Komunikační technologie, Osvětlení a přírodní světlo, Multimediální technologie, Elektřina a rozvody, Bezpečnost a dohled. Pod těmito rubrikami lze zakládat nová témata stejně jako v dosavadním fóru DigiZone.cz. Věříme, že vás nová sekce zaujme a třeba i pomůže vyřešit problémy spojené s úpravami bytu či domu.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.